object2115633306  +370 (41) 52-39-25

 

object1838431219 Papilės g. 3, LT-76196 Šiauliai

Orientacinis žygis „Surask draugus” – organizatorius Šiaulių Petro Avižonio ugdymo centras.

Šiaulių Petro Avižonio ugdymo centro sporto veiklas organizuojanti komanda surengė orientacinį žygį pas socialinius partnerius. Šio žygio tikslas – stiprinti bendradarbiavimą su socialiniais partneriais lopšelių-darželių „Coliukė”, „Gluosnis”, „Sigutė”, „Žilvitis” per sportines veiklas.

Žygiu siekiama stiprinti ugdytinių ištvermę, dėmesingumą; didinti ugdytinių orientavimosi aplinkoje įgūdžius; mokyti naudotis žemėlapiu žygio metu; susipažinti ir pagal galimybes žaisti su bendraamžiais fizinio aktyvumo žaidimus.

Žygiuoti gegužės mėn. pakviesti ir socialiniai partneriai, atsižvelgiant į ugdytinių galimybes ir atstumus tarp įstaigų. Iš mūsų įstaigos žygyje dalyvauti ruošiasi 4-ios grupės. Pirmieji startavo „Žirniukų” grupės ugdytiniai su auklėtoja Ilona, auklėtojos padėjėja Birute bei logopede Algina. Keliavo stebėdami žemėlapį, skaitė gatvių pavadinimus, surado tarpinį objektą – S. Daukanto gimnaziją, matė Šiaulių respublikinę ligoninę, stebėjo realias eismo sąlygas, mokėsi saugiai pereiti gatvę, atpažino kelio ženklus, aiškinosi jų reikšmes. Pamatė Medelyno progimnaziją, užtikrindami saugaus atstumo reikalavimus susitiko su draugais iš ,,Žilvičio” darželio – pažaidė judrių žaidimų (kiekviena įstaiga su savo vaikais) ir atsisveikinę, pavargę, sukaitę, bet laimingi grįžo į darželį. Vaikai sakė: ,,patiko eiti, tik labai pavargom”.

Antroji į orientacinį žygį keliavusi komanda – „Naminukų” grupės vaikai. Jų kryptis – lopšelis-darželis „Sigutė”. Vaikai keliavo sekdami iš anksto paruoštu žemėlapiu, tarpinėse stotelėse įveiktą tikslą pažymėdami štampukais ant rankos. Atvykus į darželį, mūsų laukė naujos pažintys (kaip būtina šiuo metu – matantis ir bendraujant tik per atstumą) ir įdomios veiklos.

Socialinis partneris – „Sigutės“ lopšelis-darželis prisijungė prie orientacinio žygio iniciatyvos, išsirengė į pirmąjį šių metų žygį ir atkeliavo iki Petro Avižonio ugdymo centro. Vaikai sakė, kad esame „labai labai toli!“ – taip mažoms kojytėms atrodė mus skiriantis 1,4 km. Saugaus atstumo išlaikymas – mūsų prioritetas! Tad vieni kitiems pamojuodami, iš tolo parodydami kaip žaisti mokomės bendrauti kitaip 🙂

Savo žygio įspūdžius keliauninkai užfiksavo šypsenėlėse, sakydami, kad jiems labai patiko 🙂 Kuo labai džiaugiamės. 

Kiek mažesnėmis kojytėmis, bet ištvermingi mūsų „Obuoliukų“ grupės ugdytiniai keliavo iki lopšelio-darželio „Gluosnis“. Supratome, kad sekantis maršrutas šiems vaikams turi būti ilgesnis O orientuotis žemėlapyje ir pažinti kelio ženklus sekėsi šauniai!

Sveikatinimo-pažinimo projektas „Basakojai Vitaminai metų karuselėje”  – organizatorius  Šiaulių lopšelis-darželis „Sigutė”>> https://www.parc.lt/basakojai-vitaminai-metu-karuseleje/
 
PARTNERIAI
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Sigutė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Sigutė”
Šiaulių lopšelis darželis ,,Žilvitis”
Šiaulių lopšelis darželis ,,Žilvitis”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis”
Šiaulių lopšelis – darželis ,,Coliukė”
Šiaulių lopšelis – darželis ,,Coliukė”
Klaipėdos regos ugdymo centras
Klaipėdos regos ugdymo centras
Panevėžio regos centras ,,Linelis”
Panevėžio regos centras ,,Linelis”
Sveikatiada
Sveikatiada
Sveika mokykla
Sveika mokykla
Lietuvos mažųjų žaidynės
Lietuvos mažųjų žaidynės