object2115633306  +370 (41) 52-39-25

 

object1838431219 Papilės g. 3, LT-76196 Šiauliai

Centro pedagogės moka būti profesionalios organizuodamos veiklas, žaismingos ir nebijančios priimti to, ką geriausio perduoda kolegės.  Vasario 10 d. jos dalijosi gerąja darbo patirtimi, kurios įgijo organizuodamos veiklas ir kurios sėmėsi iš kitų. Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja Dalia Beniušaitė pristatė Šiaulių m. kolegių pateiktomis rekomendacijomis fizinio aktyvumo veiklų planavimui, vedimui. Supažindinimo su gauta video medžiaga.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė Asta Žvigaitienė, ilgametė RIUKPPA narė, pristatė filmuotos medžiagos pavydžius, kaip įvairias priemones galima panaudoti vedant fizinio aktyvumo veiklas su vyresniais centro ugdytiniais. Įdomių idėjų atskleidė matyti video su plastikiniais maišais, lankais, raketėmis ir kt. priemonėmis.

Kad gerosios patirties metu gautos žinios būtų ilgiau išliekančios, Aida Klevickienė, vyresnioji judesio korekcijos mokytoja, organizavo praktinius užsiėmimus, kurių metu pedagogės pačios išbandė įvairias veiklas sporto salėje, buvo supažindintos su įvairiapusišku turimo sportinio inventoriaus panaudojimu ir sulaukė patarimų, į ką kreipti dėmesį kai grupėse daug SUP ugdytinių.

O šios veiklos apibendrinimui labai  tinka J. Lauciaus mintis, „Jei nekalbėtume, kaip sužinotume, kiek daug dirbame?“.

PARTNERIAI
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Sigutė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Sigutė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis”
Klaipėdos regos ugdymo centras
Klaipėdos regos ugdymo centras
Panevėžio regos centras ,,Linelis”
Panevėžio regos centras ,,Linelis”