object2115633306  +370 (41) 52-39-25

 

object1838431219 Papilės g. 3, LT-76196 Šiauliai

Minint Vasario 16-ąją – LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ, visą centro bendruomenę sukvietėme į konferenciją: „Lietuva – čia mūsų namai“.

Konferencijos tikslas – supažindinti ugdytinius su Lietuvos valstybingumo simboliais, perimti lietuvių tautos istorinį bei kultūrinį paveldą.

Ugdytiniai, kartu su auklėtojomis, net porą savaičių prieš konferenciją ruošėsi ir jos metu išradingai pristatė užduotis apie Lietuvos etnografinius rajonus, įžymias vietas, didžiausius regionų miestus, tautinio kostiumo raštus, įžymius meno žmones ir tarmes.

Visų grupių ugdytiniai praturtino kalbos žodyną tarmėmis, lietuvių liaudies dainomis, rateliais. Pagilino žinias apie valstybingumo simbolius. Mažiausieji vaikai lavino kūrybiškumą ir mokėsi bendradarbiauti konstruojant iš LEGO trispalvę, vyresnieji atliekant STEAM užduotį „Trispalvė žvakidė“ su spalvotais ryžiais.

Visi konferencijos dalyviai buvo apdovanoti jubiliejinėmis trispalvės apyrankėmis ir meninės raiškos užduotėlėmis pratęsiant pažintį su lietuviškais tautinių raštų ornamentais, spalvomis. Konferenciją užbaigėme susikibę rankomis, skambant J. Marcinkevičiaus dainai „Tai gražiai mane augino….“

 

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja Vilma Gurejevienė ir ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė Asta Žvigaitienė

PARTNERIAI
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Sigutė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Sigutė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis”
Klaipėdos regos ugdymo centras
Klaipėdos regos ugdymo centras
Panevėžio regos centras ,,Linelis”
Panevėžio regos centras ,,Linelis”