object2115633306  +370 (41) 52-39-25

 

object1838431219 Papilės g. 3, LT-76196 Šiauliai

„Smalsučių“ priešmokyklinio ugdymo grupė 

2021-2022 mokslo metai

Grupę lanko 6 metų amžiaus vaikai.

Sniego karalienės karūna

„Smalsučių“ gr. ugdytiniai su priešmokyklinio ugdymo pedagogėmis Giedre ir Irma bei „Pelėdžiukų“ gr. ugdytiniai su auklėtojomis Palmira ir Irma dalyvavo tarptautinėje virtualioje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodoje „Sniego karalienės karūna“. Inicijuota Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“.  Paroda siekiama skatinti vaikų ir jų tėvų (globėjų, rūpintojų) aktyvumą įgyvendinant kūrybines idėjas; sudaryti sąlygas vaikų meninei saviraiškai; suteikti galimybę išbandyti įvairias menines priemones bei technikas; aktyvinti Lietuvos ir užsienio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Pica – kiekvienoje šalyje savita, bet kitokia

„Smalsučių“ gr. ugdytiniai su priešmokyklinio ugdymo pedagoge Giedre sudalyvavo tarptautiniame projekte „Pica – kiekvienoje šalyje savita, bet kitokia“ ir kūrybiškai pažvelgė į picos gaminimą 🙂 Projekto tikslas – skatinti šalies ir užsienio ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų domėjimąsi maisto gaminimu bei kurti picas netradicinėmis priemonėmis, skirtingose erdvėse.

Ekskursija į Fotografijos muziejų

Atliepdami į savaitės temą ir tęsdami pokalbius apie atminimų fiksavimą, fotoaparatų įvairovę, „Smalsučių“ gr. sulaukė tėvelių pasiūlymo aplankyti Šiaulių fotografijos muziejų. Ekskursija vaikams labai patiko. Keliaudami pro parką, kaštonų alėją, bulvarą, stebėjome aplinką, dalinomės pažinimo žiniomis, kas kur yra buvęs, kas ką yra matęs ir kur gyvena (netoli, ten, prie bažnyčios, prie parko). Muziejus nustebino ne tik savo istorija, bet ir edukacinių žaidimų gausa, galimybe nuo stogo pažvelgti į Šiaulius, pamatyti kameros obskuros fiksuojamą vaizdą.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Giedrė Pipinytė-Grunskienė

2020 -2021 mokslo metai

Grupę lanko 15 vaikų, gimusių 2015 metais. Vaikai draugiški, bendraujantys, stengiasi spręsti iškilusias problemas, smalsūs ir noriai dalyvaujantys veiklose, imasi bet kokios pasiūlytos veiklos. 9 grupės berniukai yra judrūs ir vis labiau linkstantys į sportines veiklas, judriuosius žaidimus, konstravimą. 6 mergaitės mėgsta dailės užsiėmimus, smulkiosios motorikos ar vaidmeninius žaidimus.

Šiais metais didelis dėmesys skiriamas savarankiškumo, kūrybiškumo, problemų sprendimo ugdymui ir sakytinės kalbos lavinimui.

Su vaikais dirba patyręs grupės kolektyvas. Tai auklėtoja Giedrė Pipinytė-Grunskienė ir vyresnioji auklėtoja Jurgita Tamošauskienė, bei auklėtojos padėjėja Vida Jokubauskienė.

PARTNERIAI
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė“
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė“
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Sigutė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Sigutė”
Šiaulių lopšelis darželis ,,Žilvitis”
Šiaulių lopšelis darželis ,,Žilvitis”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis”
Šiaulių lopšelis – darželis ,,Coliukė”
Šiaulių lopšelis – darželis ,,Coliukė”
Klaipėdos regos ugdymo centras
Klaipėdos regos ugdymo centras
Panevėžio regos centras ,,Linelis“
Panevėžio regos centras ,,Linelis“
Sveikatiada
Sveikatiada
Sveika mokykla
Sveika mokykla
Lietuvos mažųjų žaidynės
Lietuvos mažųjų žaidynės
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas