object2115633306  +370 (41) 52-39-25

 

object1838431219 Papilės g. 3, LT-76196 Šiauliai

Šiaulių Petro Avižonio ugdymo centras įgyvendina eTwinning projektą „Superherojų galia“ Projektas skirtas 3–6 metų vaikams. Kokius Superherojus turi mūsų šalies vaikai ir kokius gyvenantys Europoje, pasaulyje? Kiek jie svarbūs vaikui ir kokį vaidmenį atlieka formuojant vaikų socialinius įgūdžius, kritinį mąstymą, bendravimą, savęs pažinimą ir empatiją.

Projekto trukmė 2021-11-15 – 2021-12-05

„Saulės zuikučiai“ 4–5 m. amžiaus vaikai sudalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „Mano super herojų galia“.

Vaikai noriai ir įdomiai pasakojo draugams ir auklėtojoms apie savo herojus, jų gerus darbus. Kartu sportavo, žaidė, lipdė, spalvino, mėgavosi procesu. Visi norėtų daryti gerus darbus, padėti kitiems, kaip ir jų mylimiausi herojai. Daug teigiamų emocijų suteikė fotosesija su super herojais, jų atributika.

Populiariausias superherojus: „Šuniukai – Patruliai“.

Netikėtas požiūris į superherojų buvo sugalvotas mamos ir dukros „Riešutų lapelis“, kurį pasiuvo mama. Šis lapelis gyveno „Gyvučių“ mieste ir padėjo gaudyti „rages“, kurios viską iš visų vogdavo.

Super herojų galia tikrai stebuklinga ir naudinga.

 

 

„Naminukai“ šiame projekte yra patys mažiausi dalyviai, bet jau turi savo mėgstamus animacinių filmų herojus. Projekto pradžioje bendradarbiaujant su tėvais, išsiaiškinome mėgstamiausius vaikų herojus, kvietėme atsinešti iš namų herojų rūbus, atributus, aksesuarus, knygeles, žaidimus. Buvo suorganizuota parodėlė, kuri kiekvieną dieną keitėsi, pildėsi. Įdomu buvo stebėti, atrasti, kad ir kitų projekto dalyvių mėgstamiausi herojai yra tokie pat, vaikai iš įvairių Europos šalių mėgsta tuos pačius animacinių filmų herojus.

Vis tik daugiausiai patiktukų surinko šuniukai Patruliai, Ledo šalies herojės: Ana ir Elza. Vaikai gamino herojų kaukes, ypatingų galių turinčias apyrankes, piešė Pižamų herojus: Katytę, Driežą, Pelėdą. Superherojų iššūkiai: siūlų labirintas, ugnies žiedas, magiško apsiausto galia.

Vaidmeninių žaidimų pagalba mokėmės atlikti gerus darbus, padėti vienas kitam, atlikti super galių reikalaujančias užduotis – iššūkius. Siūlų labirintas, ugnies ratas, lego miestas puikiai pasitarnavo spontaniškiems vaikų vaidmeniniams žaidimams, kurių metu vaikai ugdėsi gebėjimą bendradarbiauti, turtino žodyną ir lavino kalbą.

 

„Nykštukų“ grupės vaikai „Labaduko“ teatriuko studijoje pristatė savo superherojus. Vaikai dalyvaudami kūrybiniame procese gebėjo pažinti superherojų vidinį pasaulį, laisvai ir individualiai reiškė emocijas, nesuvaržytai ir kūrybiškai mąstė, kūrė.

 

 

,,Pelėdžiukų” superherojus Nr. 1.

Šunyčiai patruliai, tai ir apranga , batukai, pagalvės, mašinos su šuniukais, dėlionės, piešiniai. Populiarus ir , Žmogus Voras”

 

 

PARTNERIAI
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Sigutė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Sigutė”
Šiaulių lopšelis darželis ,,Žilvitis”
Šiaulių lopšelis darželis ,,Žilvitis”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis”
Šiaulių lopšelis – darželis ,,Coliukė”
Šiaulių lopšelis – darželis ,,Coliukė”
Klaipėdos regos ugdymo centras
Klaipėdos regos ugdymo centras
Panevėžio regos centras ,,Linelis”
Panevėžio regos centras ,,Linelis”
Sveikatiada
Sveikatiada
Sveika mokykla
Sveika mokykla
Lietuvos mažųjų žaidynės
Lietuvos mažųjų žaidynės